Dřevo jsou plíce planety

Jak vybrat průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou profesionální a komplexní vratové systémy, které se používají jak v soukromých domech, tak ve velkých průmyslových zařízeních.

low-angle-view-of-slightly-opened-door-structure-221047 1

Jsou vynikající ochranou před nepříznivými vlivy atmosférických faktorů a přístupem do interiéru místnosti nechtěnými nebo nezaměstnanými osobami.


Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu haly, skladu nebo domu a hledáte profesionální a komplexní řešení, jako jsou průmyslová vrata, pak si na své přijdete v nabídce firmy Spedos. Výběr správné průmyslové brány je obtížný a vyžaduje mnoho myšlenek a určení, který model bude nejlepší v dané implementaci.

Při výběru průmyslové brány byste měli brát v úvahu nejen její zamýšlené použití, ale také kde bude namontována a kolik místa můžete na montáži využít. To je velmi důležité, protože na tom může záviset velikost nebo způsob otevírání a zavírání brány.


Různé vratové systémy znamenají, že si každý může vybrat přesně to, co od těchto produktů potřebuje. V závislosti na typu jsou průmyslová vrata charakterizována mimo jiné: zvukovou izolací, vysokou požární odolností, kouřotěsností, nadprůměrnými rozměry nebo nízkou propustností pro teplo. 

Vratové systémy Spedos


V současné době Spedos může svým klientům nabídnout řadu různých modelů průmyslových bran, které se úspěšně používají v průmyslových i komerčních budovách. Kromě prodeje a instalace bran poskytuje také profesionální servis, opravy a údržbu.

Díky tomu si může být každý jistý, že průmyslová brána, kterou si objednali, bude řádně zajištěna nejen během záruční doby, ale i později. Vybírat si můžete sekční vrata, protipožární vrata a vratové systémy, posuvná vrata, rolovací vrata i různé speciální brány přesně na míru vašim požadavkům.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit