Dřevo jsou plíce planety

Podlahové lišty nejen na podlaze

Víte, že podlahové lišty můžete využít i jinde, než na podlaze? Dají se jimi obložit venkovní fasády, nebo prostory v interiéru. Při troše kreativity si můžete vytvořit unikátní designové dílo, které nebude mít jen tak někdo. Samozřejmě záleží na typu lišty a materiálu, ze které je vyrobena. Pokud se jedná o kovové lišty, tak je můžete použít na zeď jako ozvláštňující prvek v interiéru a doladit tak například malbu nebo tapetu. Kovové i jiné lišty také můžete použít na stěnu jako originální rámeček obrazu, který nalepíte přímo na zeď.

Představivosti se meze nekladou a tak si zkuste vymyslet svůj vlastní způsob, jak využít lišty, které vám zbyly, aby se vám to líbilo. Protože to, že se to bude líbit vám je přece nejdůležitější.

Potřebujete certifikované dveře? Poradíme vám!

speciální dveře jak již název napovídá nejsou obyčejné dveře, které máte u bytu. Jedná se o speciální typ dveří určený pro použití do hal, provozoven, jídelen, zdravotnických zařízení apod. Tyto speciální dveře podléhají přísným certifikátům a nařízením, protože mají většinou více funkcí než jen vchod či oddělení místností. Speciální dveře často bývají protipožární, hygienické, ale také pro regulaci teploty, protipožární nebo se speciálním typem otevírání.

speicální ocelová vrata

Číst dál: Potřebujete certifikované dveře? Poradíme vám!

Proč mít vitríny prosklené?

prosklene vitriny

Samozřejmě si všichni pamatujeme plakátovací dřevěné desky, na které se přilepovaly plakáty špendlíky. Ještě další variantou byl rotační válec, jenž se každým týdnem měnil. Tyto doby jsou již dávno pryč a pokud chce obec či město mít kvalitní mobiliář, musí investovat do takových věcí, jakou jsou.

Výhodou je například přehled o obsahu - vitrína je zamčená na klíč, proto má správce jednoznačný přehled o tom, co tam bude vystaveno a co ne. No a samozřejmě ochrana v podobě skla je snad jednoznačná. Špendlíky již tedy můžete vyhodit do koše. Stačí pár magnetek a vystavení úředních správ a desek již nikdy nebude snadnější.

Kvalitní dřevěné lišty od pana Lišky

Lišty patří k zajímavým interiérovým doplňkům, které mohou proměnit celý váš vzhled pokoje. Jak? Jednoduše – pomocí pár fíglů, které vašim pokojům dodají jedinečnou atmosféru. Například pomocí dřevěných lišt, které umístíte nejen dole u podlahy, ale také na stěnu do obdélníku, můžete získat jedinečně a originálně rozčleněný prostor. Dovnitř obdélníku můžete dát například obrázky, fotky, ale třeba také sušené květiny apod.

dřevěné lišty pana Lišky

Číst dál: Kvalitní dřevěné lišty od pana Lišky