Dřevo jsou plíce planety

Skleněné posuvné dveře jsou sázka na jistotu

 

Světlé a otevřené místnosti, sklo, čisté linie, nerezová ocel – tak si spousta lidí představuje moderní bydlení. Stále častěji jsou na bydlení kladeny vysoké nároky. Těžkým zavřeným dveřím je již minulost, protože zabraňují nejen pronikání denního světla, ale také opticky zmenšují prostor. Stále častěji se v interiérech objevují posuvné skleněné dveře, které se staly pevným elementem interiérového designu.

Skleněné dveře se vyznačují hned několika významnými vlastnostmi, které vás v praxi potěší. Snoubí minimalistický vzhled, otevřenost a funkčnost. Jejich hlavní výhodou je, že nabízí dostatečně velkou skleněnou plochu s nejmenším množstvím funkčních elementů, jako je kování. Jelikož se používají spíše posuvné dveře, je sklo zasazeno do kolejnice, díky níž je možné dveře snadno posouvat, a tím otevírat a zavírat. Nemusíte se ničeho obávat, na trhu jsou tyto dveře vysoce bezpečné a kvalitní.

K výrobě posuvných skleněných dveří se používá bezpečnostní sklo. Nemusíte se tedy bát, že by se sklo rozbilo. Dnes je používáno tak pevné sklo, které vydrží i silnější nárazy.

Sklo je symbolem luxusu

Jelikož se sklo stále častěji používá v interiérech, vyrábí se z tohoto materiálu celá řada nábytku, jako jsou skleněné stoly, skleněné vitríny a podobně. Nabídka je opravdu pestrá a díky sklu můžete do interiéru vnést nádech elegance a nadčasovosti.

Ale sklo můžete zpozorovat nejen v moderních domech a bytech, ale i v obchodech, kde se používají vitríny ze skla, regály a podobně. Vsaďte i vy na osvědčenou kvalitu, vsaďte na sklo.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit