Dřevo jsou plíce planety

Přirozenější a lehčí - dřevěné jídelní židle bez čalounění

Každý z nás jistě máme rádi, když si sedneme do pohodlného křesla či židle. Výhodou je právě jejich měkký čalouněný posed. To je jeden z atraktivních důvodů, proč právě kupujeme čalouněné posedy. Výhody však mají i dřevěné jídelní židle bez čalounění. Jaké?

Židle MAROKO hladká - dub

Cena dřevěných jídelních židlí bez čalounění

Jeden z těch prvně viditelných faktorů je právě cena dřevěné jídelní židle bez čalounění. Ta je kolikrát o stovky levnější, než právě ty čalouněné. Přirozeně je to vysvětlené prací, která je vytvořena na židli. Výrobce se nemusí zabývat další prací na výrobku, což zahrnuje cenu práce a materiálu. Nejen tyto faktory pomáhají snížit tuto cenu, ale také způsobilost udělat jídelní židli bez čalounění atraktivnější pro spotřebitele, tím pádem je nucen snížit její cenu.

Přirozený a jednotný design

Nejvíce na těchto židlích je vidět právě jeden klíčový materiál - dřevo. V případech čalouněných židlí samotné čalounictví (nejčastěji sedák) působí právě v kontrastu s nohy židle, někdy i s opěrkou. Naopak dřevěné jídelní židle bez čalounění mají jednotný design, a to barvu dřeva. Dřevo, jakožto přírodní materiál působí přirozeně, přírodně a je esteticky a atmosférický uklidňující. Je tak vhodnou volbou pro rodiny, které chtějí mít atmosféru klidné domácnosti.

Dřevo je lehké a odolné

Dřevo je skvělým materiálem pro výrobu nábytku díky právě jeho odolnosti a hmotnosti. Dřevěný materiál je natolik odolný, že ho nezastraší lec jaký pád z místa a právě díky jeho hmotnosti je skvělý pro manipulaci jako přesun nábytku či skladnění. Díky tomu se stal také klasikou v každé domácnosti, neboť tyto atributy jsou jedny z klíčových pro interiérový nábytek.

Židle MAROKO hladká - dub

V jednoduchosti je síla

Právě jednoduchost dřevěných židlí bez čalounění je jejich největší silou. Minimalistický design, který je ale přirozený, přírodní a atraktivní na pohled. Cena, materiál a design hrají klíčové role ve výběru kteréhokoliv nábytku a to platí i pro jídelní židle. Jádro produktu jídelních židlí je hlavně posed k jídelnímu stolu. Dalšími prvky jsou potom věci jako pohodlí, design a jak na vás působí. Ale i tyto prvky splňují jídelní židle bez čalounění bez problému a proto si myslíme, že jsou vhodnou volbou jak pro běžnou rodinou domácnost, tak i náročnější klienty.

Židle MAROKO hladká - dub

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit