Dřevo jsou plíce planety

Jsou reklamy na LED panelech zastaralé?

Obchodní dům, zastávka hromadné dopravy, budovy, chodníky - co mají společného? Můžete se tu setkat s reklamními led panely. Září světlem a barvami, které zachytí pozornost procházejícího. Jsou stále LED panely zastaralým reklamním nosičem?


14517516 1370472229654106 3762475497452056827 n

 

Váháte nad reklamními LED panely, ale přijde vám, že tato forma reklamy není moderní ani výhodná? LED panely mají mnoho, co dokáží nabídnout, ale zastaralost, nuda nebo drahá cena to nepochybně nejsou. Tady je pár tipů, proč LED panely využít.

Neobvyklé rozměry

Experimentujte! Reklamní led panely se mohou zdát jako nudný obdélník, se kterým není “žádná sranda”. Pravdou je, že se můžete pustit i do experimentů, které tuto, možná nudnou ideu, oživí. Atypické rozměry kolemjdoucí překvapí a získají jejich pozornost. 


Infografika

Led panely se nemusí nutně využívat jen pro reklamu. Své využití naleznou určitě i pro infografiku. Vhodným umístěním umožníte návštěvníkům se rychle orientovat v prostoru nebo informacích, které poslouží k lepšímu pochopení. S infografikou tohoto typu se můžeme často setkat například v obchodních domech. 

Odolný 

Vítr ani déšť panely nepoškodí. Jsou velice odolné vůči poškození, které by na ně případně mohlo číhat. I přes nepříjemné situace, které by snad mohly panely poškodit, zůstanou jako nové bez jediné oděrky i s reklamním sdělením či infografikou. Jejich umístění je proto vhodné jak do interiéru, tak i venkovních prostor. 

Viditelnost

Chcete, aby reklama nebo informace byli vidět? LED panely umožňují velkou viditelnost. Jsou nepřehlédnutelné, nabízí tak potenciál oslovit hromadu kolemjdoucích. 

Cena

Ani cena reklamních LED panelů není nepříznivá, ba naopak! Náklady na provoz jsou díky LED zařízení nízké, proto se vám investice, kterou do nich vložíte, brzy mnohonásobně vrátí. 


Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit