Dřevo jsou plíce planety

Montáž nerezového zábradlí

Společnost IDEALTRADE, spol. s.r.o. je ryze česká obchodní společnost, založená v roce 1996, zabývající se prodejem a distribucí výrobků v oblasti stavebnictví, dům a zahrada. Nově dodává také montované nerezové zábradlí (sloupky, kolena, klouby, madla, držáky skla, příruby, držáky madel), které uvedli na trh v roce 2012 a stali se tak oficiálním dodavatelem produktů firmy Wolfsgruber pro Českou republiku. Wolfsgruber je italský výrobce moderního nerezového zábradlí a dalších kovových výrobků a architektonických prvků.

Číst dál: Montáž nerezového zábradlí

Matrace v Brně

Dobrá matrace je základním předpokladem zdravého spánku. V segmentu matrací je v dnešní době obrovský výběr a také v Brně existuje mnoho obchodů s nábytkem, které nejrůznější typy matrací nabízejí. Pokud chcete matraci vybrat přes internet a zadáte klíčová slova matrace Brno, také se vám výběr moc nezúží. Nejlepší je zajít do obchodu a matraci si vyzkoušet.

Číst dál: Matrace v Brně

Svěřte svou rekonstrukci bytu do rukou odborníků

Už dávno jsou pryč doby, kdy bydlení v panelovém bytě patřilo k podřadnějším kategoriím. Moderní technologie zasáhly i do panelových bytů, a tak jsou po rekonstrukci byty přitažlivé. Rekonstrukce bytů je ve starších panelákových domech náročná, protože je nezbytné odstranit umakartové jádro a provést kompletní přestavbu bytu. Při rekonstrukci je nezbytné dbát na funkčnost místností a maximální využití prostoru.
Možná se zdá, že je rekonstrukce bytů problémová záležitost. Jestliže si objednáte odbornou firmu, která provádí rekonstrukci téměř pořád, usnadníte si tím nejen práci, ale ušetříte také čas. Firma provede rekonstrukci rychle, kvalitně a bez zbytečných problémů, které vznikají u laiků.

Skleněné posuvné dveře jsou sázka na jistotu

 

Světlé a otevřené místnosti, sklo, čisté linie, nerezová ocel – tak si spousta lidí představuje moderní bydlení. Stále častěji jsou na bydlení kladeny vysoké nároky. Těžkým zavřeným dveřím je již minulost, protože zabraňují nejen pronikání denního světla, ale také opticky zmenšují prostor. Stále častěji se v interiérech objevují posuvné skleněné dveře, které se staly pevným elementem interiérového designu.

Skleněné dveře se vyznačují hned několika významnými vlastnostmi, které vás v praxi potěší. Snoubí minimalistický vzhled, otevřenost a funkčnost. Jejich hlavní výhodou je, že nabízí dostatečně velkou skleněnou plochu s nejmenším množstvím funkčních elementů, jako je kování. Jelikož se používají spíše posuvné dveře, je sklo zasazeno do kolejnice, díky níž je možné dveře snadno posouvat, a tím otevírat a zavírat. Nemusíte se ničeho obávat, na trhu jsou tyto dveře vysoce bezpečné a kvalitní.

K výrobě posuvných skleněných dveří se používá bezpečnostní sklo. Nemusíte se tedy bát, že by se sklo rozbilo. Dnes je používáno tak pevné sklo, které vydrží i silnější nárazy.

Číst dál: Skleněné posuvné dveře jsou sázka na jistotu

Lišty

Základním produktem každé dřevozpracující firmy je lišta, kterou využijete nejen k zakrývání hra, ale také k rámování obrazů a podobně. Její uplatnění je široké. Dřevoobchod Liška má ve svém portfoliu produktů lišty z materiálu smrk, které jsou ve kvalitě A. U dřeva je kladen důraz hlavně na kvalitu. Čím vyšší je kvalita dřeva, tím je zajištěna jeho delší životnost.

Číst dálLišty

Lišty - Dřevoobchod Liška

Každá dřevozpracující společnost má ve svém portfoliu produktů lišty, které mají široké uplatnění. Využijete je k zakrývání hran, k rámování obrazů a k dalším činnostem v tomto oboru. Jednou z dřevozpracujících firem je také dřevoobchod Liška, který si vás podmaní svou pestrou nabídkou lišt, které jsou vyrobené ze smrku nejvyšší kvality. U dřeva je jeho jakost velmi důležitá, protože čím je kvalita vyšší, tím delší životnost je zajištěna u produktů z něho vyrobených.

Číst dálLišty - Dřevoobchod Liška

Rekonstrukce koupelen Zlín

Nejste spokojeni se svou stávající koupelnou? Potřebujete změnit rozmístění jejích prvků? Pak vás uspokojí rekonstrukce koupelen Zlín, díky níž můžete zlepšit kvalitu svého bydlení. Koupelna už dávno není místem, kde se provádí každodenní hygiena, ale jedná se zároveň o místo, kde spousta lidí odpočívá a relaxuje po náročném pracovním dni. Je proto nezbytné, abyste se v koupelně cítili dobře.

Číst dálRekonstrukce koupelen Zlín